HLUBINNÁ TERAPIE jako DUCHOVNÍ CESTA - seminář PhDr. Marty Foučkové

Termín konání: 18. 10. - 20. 10. 2019

Cena kurzu 3 300 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 2
Termín kurzu: zahájení kurzu 18. 10. - ukončení kurzu 20. 10. 2019
Kategorie kurzu: Zájmový kurz

Lektor : PhDr. Marta Foučková - zahájení semináře je v pátek ve 16 hodin, ukončení v neděli v 11 hodin

Odborným garantem semináře je PhDr. Marta Foučková, autorka knih „Jsem“ a „Já jsem“, která bude mít na semináři stěžejní přednášky.


PhDr. Marta Foučková se snaží promlouvat k těm, co upřímně hledají. Nabízí nový způsob myšlení, jímž by bylo zmírněno utrpení lidí a pochopen smysl života. Celý život se snažila poznávat zákony Vesmíru a předávat je dalším lidem. Její vypracovaná metoda, kterou nazvala hlubinná terapie, jí umožnila odkrýt celou řadu zákonitostí hlubokého podvědomí. Dobrala se důvodů mnohých depresí, duševních poruch, narušených vztahů mezi lidmi a poznala, že naše útrapy a těžkosti nepramení pouze z tohoto života, ale že je nutno najít jejich příčinu i v čase zpět, v minulosti i v minulých životech. Stěžejní základ práce, štěstí lidí a klid na Zemi, spatřuje v oblasti duchovního obrození. Svými články přispívá rovněž do několika časopisů a novin a vídáme ji i na televizních obrazovkách.

Večerní přednášky bude mít host semináře, Mgr. Jarmila Podhorná, na téma léčba gemmoterapií. Firma  Naděje byla založena v roce 1998 a specializuje se na výrobu bylinných tinktur, s výluhů pupenů. Pro výrobu tinktur používá především vlastní suroviny, které pečlivě sleduje a kontroluje. Gemmoterapie je jednou z moderních léčebných metod, přinášející pozoruhodné výsledky i u obtížně léčitelných nemocí,


Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)