odkaz na mapy.cz ukaze centrum kruh Centrum Kruh
Budovatelů 638
Uničov 783 91

tel.-fax.: 585 051 169
mobil: 608 358 658
email: hrdlicka@centrumkruh.cz

Dornova metoda - Breussova masáž

Termín konání: 27. 4. - 29. 4. 2018

Cena kurzu 3 700 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 6
Termín kurzu: zahájení kurzu 27. 4. - ukončení kurzu 29. 4. 2018
Kategorie kurzu: Zájmový kurz

Lektor: Anna Velíšek - Německo. Zahájení kurzu v pátek 16 hodin, ukončení v neděli 12 hodin.

Kurs vede a přednáší Anna Velíšková, Německo.

Náplň kurzu : Dornova technika je metoda, která umožňuje nápravu obratlů a kloubů jemnou manuální terapií, kdy za aktivní účasti pacienta jsou přirozeně volným pohybem usazeny do správné polohy. Metoda pana Dorna se těší stále větší oblibě. Důvodů je celá řada. Patří mezi ně například její jednoduchost, účinnost a šetrnost k pacientovi. Velmi důležitý je přístup k člověku jako celku, kdy spolu s tělesnou schránkou bere v úvahu i psychické a emocionální složky. Tato technika napravuje fyzické i psychické bloky. Páteř je v přímém propojení s orgány těla a s nervovou soustavou a posunutý obratel může vyvolat další zdravotní problémy, které na první pohled s páteří nesouvisí, ale po vrácení obratle na správné místo, začnou mizet a související orgán dostane šanci na uzdravení.

Breussova masáž “meziobratlových plotének” se dá velmi dobře kombinovat s metodou pana Dorna. Mnohé problémy páteře jako bolesti meziobratlových plotének, ústřel atd. se mohou spojením těchto dvou metod zcela lehce, bez rizika a s dobrou prognózou vyléčit. U většiny školitelů Dornovy techniky je Breussova masáž trochu opomíjená, ale jde o plnohodnotnou masáž, která se s úspěchem používá i samostatně.

Vezměte si sebou – 1x větší froté ručník, prostěradlo, volné a pohodlné oblečení, pohodlnou obuv. Pracuje se ve dvojicích na masérských stolech. K výuce je vydaná odborná literatura „Dornova metoda – jemná cesta ke středu“ (nakladatelství Poznání, Olomouc). Při výuce je kladen důraz na pochopení a vzájemném propojení obou metod. Teoretické části (1/3) se střídají s praktickými ukázkami cvičení a práci na masérských stolech (2/3). Důraz je kladen hlavně na praxi. V závěru kurzu bude vydán certifikát. Kurz je limitován počtem 16 účastníků, pracuje se ve dvojicích na masérských stolech.

Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik