odkaz na mapy.cz ukaze centrum kruh Centrum Kruh
Budovatelů 638
Uničov 783 91

tel.-fax.: 585 051 169
mobil: 608 358 658
email: hrdlicka@centrumkruh.cz

PENTAGRAM - zákonitosti pěti elementů

Termín konání: 22. 3. - 24. 3. 2019

Cena kurzu 3 300 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 4
Termín kurzu: zahájení kurzu 22. 3. - ukončení kurzu 24. 3. 2019
Kategorie kurzu: Zájmový kurz

Lektoři: Mgr. Libuše Bělousová a Ing. Petr Bělousov, nositelé certifikátu Mezinárodní asociace akupunktury Su Jok. zahájení kurzu v pátek 16 hodin, ukončení v neděli v 11 hodin.

Lektoři: Mgr. Libuše Bělousová, DiS. a Ing. Petr Bělousov, nositelé certifikátů Mezinárodní asociace akupunktury Su Jok.

Filozofická východiska taoismu, zákony rození, protirození, podmaňování a protipodmaňování, praktické příklady, vztahy pěti funkčních energií, pěti dvojic orgánů, pěti základních emocí a základních mentálních jevů, protikladných sil jinu a jangu. Tvorba individuálních receptur. Principy léčby, vztahy vesmírných jevů, jichž využívají další disciplíny, jako je feng-shui, či-kung, tai-či, su jok, klasická čínská medicína (akupunktura) a další.Zákonitosti nám také pomohou chápat vznik fyzických zdravotních problémů a jejich souvislost s našimi emocemi a mentálními projevy. Nejčastěji prožívaná emoce může zapůsobit patologicky na určitý orgán a způsobit tak vznik choroby. Stejně tak nejčastější mentální projev může vyvolat poruchu v konkrétním orgánu. Naučíme se vztahům mezi emocemi, mentálními projevy, vnitřními a smyslovými orgány, energiemi, tkáněmi, tělesnými tekutinami a barvami. Poznáme vliv věkových kategorií, světových stran, ročních období atd. na lidský organismus. Budeme-li hlouběji chápat lidi kolem nás, bude se nám dařit účinněji jim pomáhat, méně je odsuzovat a snadněji se budeme učit je i sebe bezpodmínečně milovat takové, jací jsou a jací jsme. Doporučené pracovní pomůcky: poznámkový blok, psací potřeby, pastelky (zelená, červená, oranžová, žlutá, hnědá, tmavě modrá a černá).

Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik