Teplo léčí - Akabaneho test - KURZ JE ZRUŠEN

Termín konání: 4. 10. - 2. 10. 2020

Cena kurzu 3 500 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 3
Termín kurzu: zahájení kurzu 4. 10. - ukončení kurzu 2. 10. 2020
Kategorie kurzu: Zájmový kurz

Lektoři: Mgr. Libuše Bělousová, DiS. , Ing. Petr Bělousov, nositelé certifikátů Mezinárodní asociace akupunktury Su Jok. Zahájení kurzu v pátek 16 hodin, ukončení v neděli 11 hodin.

KURZ JE ZRUŠEN - Seznámíme se s historií moxování a s jednotlivými druhy mox. Pochopíme rozdíly mezi pojmy prohřívání a požehování. Naučíme se technice moxování, poznáme působení teploty na akupunkturní body, indikace a kontraindikace této metody.

Moxování základních energetických bodů je jednoduchá a jedinečná metoda pro získání a obnovení životní energie, zvláště vhodná pro těžce nemocné a bolestmi trpící lidi, kterým velmi často vrací soběstačnost. Poslouží také jako prevence chřipkových a jiných virových onemocnění a je také součástí přípravy pacienta v předoperačním období, po operaci zkracuje období rehabilitace. Poznáme nejen rozdíly v použití mox korporálně (na těle) a v projekčních systémech na ruce, ale také kombinace požehování s jinými metodami.Akabaneho test slouží nejen k diagnostice tepelných disbalancí v organismu, ale i k jejich harmonizaci. Působí léčebně i preventivně. Součástí výuky jsou praktická cvičení, při nichž bude každý účastník energeticky diagnostikován a bude mít možnost se zharmonizovat. Doporučené pracovní pomůcky: poznámkový blok, psací potřeby, čajová svíčka a sirky, hodinky na měření času.


Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik