Výklad horoskopů - KURZ ZRUŠEN

Termín konání: 9. 10. - 11. 10. 2020

Cena kurzu 3 500 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 4
Termín kurzu: zahájení kurzu 9. 10. - ukončení kurzu 11. 10. 2020
Kategorie kurzu: Zájmový kurz

Lektorka: Klaudie Slunečná, Olomouc, mystička, astroložka, malířka, básnířka a objevitelka Cest pro sebe i pro druhé. Zahájení kurzu v pátek 16 hodin, ukončení v neděli 11 hodin.

Poznat sám sebe je vrcholný úkol člověka. Pochopit, proč se nám v životě dějí určité věci. Někdy opakovaně, jako bychom se točili v kruhu. Tak dlouho, dokud neprohlédneme, kam nás Život směřuje. Je jako mohutná řeka a my plujeme. Po proudu to jde snadno. Užíváme si scenérie, plni sil a chuti do života. Ale bojujeme-li proti přirozenému toku věcí, vyčerpáme se. Z plavby nemáme nic a divoký proud nás nakonec stejně strhne a nasměruje, kam má. Jak řekl Seneca "Osud vede povolného, vzpurného vleče."

Pochopit sám sebe i lidi kolem vede k poznání, že nemohu nikoho změnit, jen rozklíčovat motivy chování sebe i druhých. Je tedy cestou k sebepřijetí. K maximální toleranci druhých lidí a životních okolností. K osobní radosti a spokojenosti. Každý je neopakovatelný originál a jeho stezka je také ojedinělá. Osobní mapa zrození - tedy individuální horoskop ukazuje směr i plán právě té naší Cesty. Není třeba plýtvat silami na tlučení do dveří, které nejsou naše.

Znalost vlastního horoskopu nám umožní poznat své přednosti, slabiny, naučené vzorce chování, rodová omezení. Oblasti života, ve kterých právě my máme více témat k řešení, než druzí. Tato osobní mapa předurčuje úkoly, jaké nás v životě čekají, a ukazuje, jak vyskočit z vyjetých kolejí svých předsudků a poznat PROČ, JAK a k ČEMU to všechno je. Znalost osobního horoskopu neznamená, že se nám věci nebudou dít, ale budeme vědět z jakého důvodu. Neboť každý následek má svou příčinu.  A to je cesta k moudrosti a udržování si osobní síly. Pracujeme na tom, aby náš život vycházel z nitra a nebyl pouhou reakcí na vnější okolnosti. Pak jsme teprve svobodní. Osvobozeni od programů mysli, rodových tradic, mínění druhých. Staneme se nezávislí na očekávání a postupně se zbavujeme vlastní sebedůležitosti.


Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik