JEDNOTA V PROŽITKU

Termín konání: 7. 11. - 8. 11. 2020

Cena kurzu 2 800 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 7
Termín kurzu: zahájení kurzu 7. 11. - ukončení kurzu 8. 11. 2020
Kategorie kurzu: Zájmový kurz

Lektor Ing. Zdeněk Kotvan. Zahájení kurzu v sobotu 10 hodin, ukončení v neděli v 14 hodin

Seminář vede Ing. Zdeněk Kotvan. Seminář je vhodný pro všechny, ať už se nacházíte v jakékoli etapě své životní cesty. Vzhledem k duchovnímu i technickému růstu obyvatel této planety se musí i duchovní techniky a práce s energiemi transformovat, formovat, vyvíjet a expandovat. To, co je možné v dnešní době, bylo před pár lety ještě v říši snů či science-fiction. Osvícená, otevřená a moudrá lidská bytost žijící v harmonii, je dokonalým projevem vtěleného božství a může disponovat neomezenými prostředky. Odložme už prosím všechna omezení, předsudky, vžité myšlenkové vzorce, strachy a zbytečné emoce a rozhodněte se vědomě, svobodně a jednou pro vždy pro takový život, který chcete doopravdy žít.

Záměrem semináře je sjednotit příbuzné – blízké informace, poznání, techniky jako je reiki, SRT, ltvj, kvantové unášení, théta healing a jiné, za účelem hlubokého poznání podstaty lidského života, jeho zkvalitnění, oproštění se od disharmonií a jejich transformace.

  • · SEBEPOZNÁNÍ A OSOBNOSTNÍ RŮST: - kdo jsme - odkud jsme - kde se nalézáme - jaké máme možnosti a úkoly - jejich odhalení a naplnění - kam můžeme směřovat.
  • · HARMONIZACE A STABILIZACE: - jak zvládnout odhalenou – poznanou situaci - možnosti harmonizace této situace - praktické zvládnutí situace - udržení zvolené kvality života a poznání.


Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik