CELOSTNÍ MUZUKOTERAPIE PRO KAŽDÉHO

Termín konání: 13. 11. - 15. 11. 2020

Cena kurzu 3 500 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 9
Termín kurzu: zahájení kurzu 13. 11. - ukončení kurzu 15. 11. 2020
Kategorie kurzu: Zájmový kurz

Lektor Dr. Lubomírem Holzerem, předseda EACM (Evropská asociace celostní muzikoterapie), odborný muzikoterapeut, speciální pedagog, učitel, profesionální hudebník, herec, supervizor, lektor celostní muzikoterapie. Učí na Univerzitě Palackého v Olomouci. Zahájení kurzu v pátek 16 hodin, ukončení v neděli 11 hodin.

Víkendový pobyt s Dr. Lubomírem Holzerem a celostní muzikoterapií. 

Lidé hledají různé formy odpočinku, osobního rozvoje, znovunabytí životních sil, léčeníi uzdravení. Pátrají po možnostech duchovní cesty či transformace. Vše zmíněné v pestré formě aktivního i pasivního prožitku vám nabízí Celostní muzikoterapie, metoda CMLH a Lubomír Holzer při víkendovém pobytu.

Budeme společně hrát, zpívat a tančit. Použijeme lidové, etnické a staré nástroje z celého světa. Bubny djembé, šamanské bubny, bubny pow wow, didgeridoo, tibetské mísy, šengy, kartálky a zvonce, ústní harfa, gongy, brumle, perkuse, to vše jsou nástroje, které použijeme. Zažijeme hlubokou meditaci – stav Jednoty, sjednocení. Celostní muzikoterapie nás zklidní, přivede k sobě, občerství nás, dodá vám nové síly k životu a může vám ukázat i novou životní cestu. Je léčivá a uzdravující. Lubomír Holzer je přední český muzikoterapeut, speciální pedagog, profesionální hudebník a umělec, duchovědec a slovanský badatel. Muzikoterapií se zabývá více jak dvacet pět roků. Nemusíte na nic umět hrát ani zpívat. Vše přijde jako kdyby samo. Stačí pravidelně pobývat ve změněných stavech vědomí, které vám zprostředkuje Celostní muzikoterapie a Lubomír Holzer. Můžete rovněž zažít hluboké duchovní prožitky. To vše a mnohé další můžete obdržet i získat na víkendovém pobytu „Celostní muzikoterapie pro každého“.


Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik