POMOZ SÁM SOBĚ

Termín konání: 1. 3. - 7. 3. 2021

Cena kurzu 0 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 11
Termín kurzu: zahájení kurzu 1. 3. - ukončení kurzu 7. 3. 2021
Kategorie kurzu: Zájmový kurz

Lektor Boris Tichanovski. Zahájení kurzu v pondělí 17 hodin, ukončení v neděli 12 hodin

Kurz bude zaměřen na páteř, klouby (pohybový aparát) a harmonizaci. Forma kursu je volena tak, aby čas celého pobytu byl co nejvíce využit pro přednášky, cvičení, masáže a relaxaci. Nápravná cvičení jsou vhodná pro každou věkovou hranici. Pokud to jde, cvičení a meditace probíhají v přírodě okolo hotelu. Program bude sestaven na páteř a pohybový aparát. Kurz je veden jednoduchým a praktickým způsobem a je vhodný i pro ty, kteří se s podobnými cvičeními nikdy nesetkali.

  • · kurz Vám umožní nejen setkat se s Borisem Tichanovským a jeho léčebnými metodami, ale kurs je spojen i se zimní aktivitou – lyžováním v lyžařském areálu „Kouty“. Je zde 6-ti sedačková lanovka (jediná v republice), dvě sjezdovky „Medvědí“ v délce 2150 metrů a „Hřebenovka“ délka 2450 m, obě v převýšení 500 m. Dále dva vleky a běžecký areál v délce 2,5 km a 15 km. Lyžařský areál leží 10 minut chůze od hotelu. Od hotelu k lyžařskému areálu jezdí ski-bus. Informace na: www.kouty.cz
  • · vezměte si sebou karimatku, sportovní oblečení a obuv do učebny.

Ing.Boris Tichanovský - Manuální terapii se učil u Dr.Kasjana a Gricenka a extrasensorice u Rajcina, Džuny a Kandybyho. Nyní pracuje jako psycholog olympijského výboru Ruska a vede Centrum alternativní medicíny ve Voroněži. Ovládá široké spektrum metod lidového léčitelství - psychoenergetické působení a napravování kloubů a kostí (chiropraktika), akupunktura, masáže, východní léčebná gymnastika. Boris si samozřejmě vytvořili vlastní originální a velmi efektivní metodiky léčení pohybového ústrojí.


Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)
domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik