odkaz na mapy.cz ukaze centrum kruh Centrum Kruh
Budovatelů 638
Uničov 783 91

tel.-fax.: 585 051 169
mobil: 608 358 658
email: hrdlicka@centrumkruh.cz

Cesta ke zdravému ženství

Termín konání: 26. 8. - 31. 8. 2018

Cena kurzu 6 500 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 15
Termín kurzu: zahájení kurzu 26. 8. - ukončení kurzu 31. 8. 2018
Kategorie kurzu: Letní kurz

Lektor: ELena Tomilina - Rusko. Zahájení kurzuv neděli 16 hodin, ukončení v pátek 10 hodin.

Naučně-ozdravný kurz v Koutech nad Desnou, v hotelu Dlouhé Stráně, Jeseníky Kurz je určen pouze pro ženy a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Program kurzu směřuje k obnovení i upevnění vlastního zdraví.

Nemůžete zapnout kalhoty, obléci oblíbené šaty, váha ukazuje něco divného? Buď je špatná váha, nebo máme něco se zrakem?  V zrcadle je dobře vidět, že postava nevypadá tak, jak bychom si přáli. Co tedy dělat? Dieta a hladovka jsou nezdravé, hodiny v posilovně k nevydržení, zdravé jídlo nechutná. Co s tím?

Nabízíme vám speciální kurz „ke zdravému ženství“. Je to tanec pro tělo, klid pro duši, úleva pro bolavá záda a unavené nohy. Program kurzu se skládá z různých cvičebních a relaxačních komplexů. Každý má svůj smysl - spalovat zbytečný tuk, aktivovat krevní oběh a metabolismus, vyrovnat záda, posílit svaly, protáhnout šlachy, dát tělu potřebnou sílu a energii. Omladit celé tělo, celý organizmus. Všechna cvičení jsou příjemná a jednoduchá. Program kurzu je sestaven tak, aby vyhovoval všem, přizpůsobil se potřebám účastníků kurzu a dosáhl maximálního účinku.

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná léčitelka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka, spoluautorka knížek Ing. Borise Tichanovského. Na základě 28leté praxe vedení kurzů, si vytvořila vlastní, originální, vysoce účinné metody léčení k omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné zbavit se mnoha chronických onemocnění. Lektorka kurzu vždy na základě účastníků přidává a pozměňuje některá cvičení a komplexy a to podle potřeby účastníků kurzu.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům, a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020. Dále soubor 12 pohlednic, meditačních obrazů Eleny Tomiliny. Oba tyto produkty jsou doplněny moudrými texty od OSHO. Při koupi těchto produktů můžete využít kurzovní slevy, (viz. naše rubrika “Produkty”).

Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: polonze – snídaně formou bufetu, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + polopenze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik