odkaz na mapy.cz ukaze centrum kruh Centrum Kruh
Budovatelů 638
Uničov 783 91

tel.-fax.: 585 051 169
mobil: 608 358 658
email: hrdlicka@centrumkruh.cz

LÉTO V POHYBU - TÝDEN V POHYBU

Termín konání: 7. 7. - 12. 7. 2019

Cena kurzu 5 900 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 23
Termín kurzu: zahájení kurzu 7. 7. - ukončení kurzu 12. 7. 2019
Kategorie kurzu: Letní kurz

Lektorka: Bc. Markéta Jurková, cvičitelka, instruktorka fitness centra, pedagožka

Každodenní pohyb a cvičení je důležitou součástí fyzického i psychického zdraví člověka. V kurzu se zaměříme jak na pomalejší, méně náročné cvičení s vahou vlastního těla, na posilovací cvičení problematických partií - břicho, hýždě, nohy, ruce, záda, a také na rychlejší cvičení zaměřené na formování celého těla. Ukážeme si, jak zapojit cvičení a pohyb do každodenního života tak, aby nám mohl sloužit jako prevence kardiovaskulárních onemocnění či bolestí, způsobených sedavým či stresujícím způsobem života. Zaměříme se také na motivaci a pozitivní vztah k pohybu…aneb cvičení nemusí být mučení, ale zábava J. Lektorka Markéta Jurková při cvičení respektuje možnosti každého jedince. Při cvičení využívá především váhu vlastního těla (v případě zájmu malé míče a gumy). Výhodou cvičení je jeho rozmanitost. Je vhodné pro jedince všech věkových kategorií s různou kondicí. Cvičení se bude odvíjet dle potřeb klientů a bude jim připravené takzvaně „na míru“.


Léto v pohybu je kurz, který je koncipován také jako pobyt „rodiče s dětmi“ (prarodiče s vnoučaty, tety s neteřemi a synovci či jakékoliv jiné variace), kdy bude o děti v době Vašeho cvičení plně postaráno, ale také pro jednotlivce - netřeba s sebou vzít dítě. Váš program bude při cvičení oddělený, aby jste se mohli zcela soustředit jen  na sebe.


Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)

Ceny kurzu pro dospělé a děti najdetev v kolonce DOKUMENTY.domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik