STARODÁVNÉ UMĚNÍ DIAGNOSTIKY PODLE OBLIČEJE - Elen Tomilina KURZ JE OBSAZEN - evidujeme jen náhradníky

Termín konání: 23. 8. - 28. 8. 2020

Cena kurzu 6 900 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 20
Termín kurzu: zahájení kurzu 23. 8. - ukončení kurzu 28. 8. 2020
Kategorie kurzu: Letní kurz

Lektor: Elen Tomilina (Rusko). Zahájení kurzu v neděli 16 hodin, ukončení v pátek v 11 hodin. KURZ JE OBSAZEN - evidujeme jen náhradníky

Starodávné umění diagnostiky podle obličeje. Všechno geniální je jednoduché. Proto se lidé od nepaměti snaží na základě vnějších projevů zjistit současný stav vnitřních orgánů. Jakákoli vlastnost charakteru člověka, jakákoli emoce, momentální nebo dlouhodobá, se odráží na jeho vnitřním stavu a jeho vzhledu. Oči, obličej, ruce a tělo nemohou lhát. Jako zrcadlo odrážejí skutečný stav těla a psychiky. Schopnost porozumět tomuto “ovládacímu panelu” je skutečné umění. Taková diagnóza může být ve skutečnosti mnohem informativnější než přístrojové vyšetření.

Terapie – Kůže má mnoho citlivých receptorů. Reaguje na bolest, chlad, teplo, dotek, vibrace, tlak, elektromagnetická pole planet a souhvězdí. Proto je tak obrovská informativní schopnost pokožky, stejně jako její role při předávání těchto informací. Na druhé straně informace z vnitřních systémů těla jsou přenášeny přesně do oblastí stanovených pro tyto systémy na kůži. To vše vytváří obrovské možnosti pro diagnostiku a léčbu pomocí kůže.

     Mezi množstvím  ozdravných systémů se stará čínská cvičení čchi-kung ukazují jako jedno z nejefektivnějších. Poznáte, jak je možné se s pomocí čchi-kungu zbavit různých onemocnění a dosáhnout vnitřní harmonii. Můžete kurz použít rovněž jako rodinnou terapii. Kurz je vhodný pro všechny bez rozdílu věku a pohyblivosti a nikdy není pozdě začít. Všechna cvičení jsou dohromady příjemná a jednoduchá, která určitě přinesou užitek Vašemu tělu, tak i duchu. Vždy se cvičí dle vašich možností a zdravotního stavu. Pomocí cvičení si nejen protáhnete šlachy, ale také uvolníte klouby (bez jejich poškození), naučíte se shromažďovat energii těla k léčení nebo jen dobrému vlastnímu pocitu. Nakonec budete schopni zlepšit pohyblivost a zformovat postavu.

Do programu kurzu budou zařazeny cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu. Komplexy budou přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu, aby se dosáhlo maximálního účinku.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD k vybraným komplexům a limitovanou edici souboru meditačních obrazů Eleny Tomiliny s lunárním čínským kalendářem do roku 2020 a dále soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny.

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 30-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování, polopenze a kurzovného


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik