ODPOVĚĎ NA ŽIVOTNÍ VÝZVY

Termín konání: 20. 7. - 25. 7. 2020

Cena kurzu 6 000 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 17
Termín kurzu: zahájení kurzu 20. 7. - ukončení kurzu 25. 7. 2020
Kategorie kurzu: Letní kurz

Lektor: Mgr. Marie Jančšová - zahájení kurzu v pondělí 16 hodin, ukončení v sobotu 11 hodin

Lektorka: Mgr. Marie Janšová. Prostřednictvím tohoto kurzu  Vám nabízíme možnost jít do hloubky a uchopit podstatu svých problémů - vytvořit Vám prostor, aby se z vašich nejrůznějších dosavadních poznatků, stala užitečná dovednost, podporující zvyšování kvality života svého i lidí kolem vás.

V posledních 17 letech jste mnozí odhalovali a také nacházeli odpovědi na výzvy, které Vás burcovaly pochopit a co nejlépe naplnit jejich význam. Nezáleží na tom, jakou cestou jste k tomu docházeli. Vytvářeli jste si však šanci vědomě uchopit efektivní naplnění smyslu svého života jako vědomá bytost. Je na místě položit si otázku, jak jste právě s touto polohou spokojeni.

Poznatky z kurzu mohou být prospěšné i těm, kteří teprve chtějí získat rámcový přehled o možnostech, jak nahlédnout na dispozice své celoživotní energetické výbavy a vědomě je rozvíjet. Nezáleží ani na tom, co dosud o sobě víte, ale optikou jednotlivých disciplin rozkryjete energetické dispozice svého životního nastavení, vývoje i vztahů. Stojí za to uchopit krédo „lepší je být úspěšný a nezávislý, než nevědomě řízený“ v tom nejširším slova smyslu.

Probírá se: numerologie; tarotová numerologie; práce s kartami; rozbory jmen; partnerství; rodinné vztahy; životní dispozice optikou prvků podle čínské kosmologie; životní vývoj optikou astrologie ve spojení se symbolonovými kartami; symbolon jako jednoduchý vhled, aby se život mohl stát hrou.

Přihlášení budou mít k dispozici aktuální pohled na životní dispozice, příp. podklady pro rozšifrování zátěžových situací. Vstupní data (datum, hodiny a místo narození) proberete s lektorkou mailovým kontaktem a ty vám budou písemně zpracovány a předány. Na intenzivní a radostnou práci s vámi se těší Marie Janšová – majans@seznam.cz .

.

Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + polopenze).


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik