JOGA - CESTA SEBEREALIZACE

Termín konání: 26. 7. - 31. 7. 2021

Cena kurzu 6 300 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 7
Termín kurzu: zahájení kurzu 26. 7. - ukončení kurzu 31. 7. 2021
Kategorie kurzu: Letní kurz

Lektor: Kristýna Stupková je učitelka jógy, pilates a dalších rehabilitačních forem cvičení. Specializuje se na klienty s problémy s pohybovým aparátem, opotřebovanými klouby, vyhřezlými ploténkami nebo na maminky s diastázou. Jógu ráda studuje a zkoumá její filozofii. Zahájení kurzu v pondělí v 16 hodin, ukončení v sobotu 12 hodin.

Kristýna Stupková je učitelka jógy, pilates a dalších rehabilitačních forem cvičení. Specializuje se na klienty s problémy s pohybovým aparátem, opotřebovanými klouby, vyhřezlými ploténkami nebo na maminky s diastázou. Jógu ráda studuje a zkoumá její filozofii.


Můžete se těšit na jógový kurz v klidném a odpočinkovém duchu, kdy se budeme věnovat především svým myšlenkovým pochodům a tělu. Program bude přizpůsoben tak, abychom si odpočinuli od rušivých vlivů každodenní reality a utřídili své myšlenky a priority. Budeme se věnovat dechovým technikám, jednoduchým asanám (jógovým pozicím), masážím a relaxaci. Těšte se na aktivní týden, na kterém budeme praktikovat jógu tělem a myslí, odpočívat v shavasaně, Dozvíte se více o józe, jejich pravidlech, užitku a zdravotního významu jógy a jógových pozic.


Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: penze – snídaně formou bufetu, oběd, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + penze)domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik