OTEVÍRÁNÍ ZLATÉHO KVÍTKU - práce s čakrami

Termín konání: 3. 8. - 6. 8. 2021

Cena kurzu 6 100 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 9
Termín kurzu: zahájení kurzu 3. 8. - ukončení kurzu 6. 8. 2021
Kategorie kurzu: Letní kurz

Lektor: Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Zahájení kurzu v úterý 16 hodin, ukončení v pátek 12 hodin.

Program je určen pro všechny věkové kategorie, jak pro ženy, tak i muže.

Připravili jsme pro Vás zcela speciální kurz z Taoské jógy, kde se naučíte pracovat s energiemi čaker, hlavně však pocítit energie v nich a tím si sami napomoci k nastolení energetické rovnováhy svého těla s duší. Pod vedením zkušené lektorky pocítíte svou energii, kterou máme všichni uloženu v genetickém kódu zdraví – jen ji pokaždé neumíme použít. Kurz je doplněn o různé meditační techniky na vyrovnávání energie čaker („Vnitřní úsměv“, „Mikrokosmický Orbit“, „Otvírání zlatého kvítku“), které pomáhají k stabilizaci energetické rovnováhy a pročištění energetických kanálů. Sloučením všech rozličných druhů energie vzniká harmonický celek, který je klíčem ke zdraví.


Součástí programu jsou: Komplex fyzických cvičení na páteř a klouby (ranní rozcvička), harmonizace čaker pomocí meditačního dýchání a vibračních zvuků, meditace na obrazy čaker – vizualizace, dynamická meditace pro nabírání a rozdělování energie. Cvičení je ozdravným prostředkem napomáhající stabilizaci energetické rovnováhy a pročištění energetických kanálů.

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.


Co si vzít sebou na kurz

Na kurz si vezměte  sportovní oblečení a vhodnou obuv jak ven do přírody, tak do sálu, popř. plavky. Karimatky jsou k dispozici k zapůjčení. K některým cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, prosíme, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji sebou. K novým cvičením budeme potřebovat  nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Cena od Vietnamců 52,- – 72,- Kč, zbytek prodejců od 72,- Kč – 90,-Kč.


Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + polopenze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik