OZDRAVENÍ KOSTNÍ DŘENĚ a DIAGNOSTIKA PODLE OBLIČEJE

Termín konání: 7. 8. - 12. 8. 2021

Cena kurzu 6 900 Kč
do košiku

Cena kurzu je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (celopenze).


Kód kurzu: 10
Termín kurzu: zahájení kurzu 7. 8. - ukončení kurzu 12. 8. 2021
Kategorie kurzu: Letní kurz

lEKTOR: Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Zahájení kurzu v sobotu 16 hodin, ukončení ve čtvrtek 12 hodin.

Program je určen pro všechny věkové kategorie, jak pro ženy, tak i muže.

Techniky taoistických mnichů podporují energetickou stimulaci kostní dřeně, zpomalují křehnutí kostí a jejich zpevňování a napomáhají zvyšovat tvorbu hormonů v těle. Využíváním fyzických a psychických cviků nastává nejen omlazení kostní dřeně, ale i zlepšení kvality krve a krevního oběhu, upevnění  životní síly, udržení vnitřního systému organizmu a zlepšení stavu zdraví jako celku. V průběhu fyzické práce a energetického pročisťování vznikají v těle člověka procesy proti stárnutí. Tato technika umožňuje předcházet vzniku osteoporózy zachovat si mládí a zdraví v kostech.


Diagnostika podle obličeje. Všechno geniální je jednoduché. Proto se lidé od nepaměti snaží na základě vnějších projevů zjistit současný stav vnitřních orgánů. Jakákoli vlastnost charakteru člověka, jakákoli emoce, momentální nebo dlouhodobá, se odráží na jeho vnitřním stavu a jeho vzhledu. Oči, obličej, ruce a tělo odráží skutečný stav těla a psychiky. Schopnost porozumět tomuto „ovládacímu panelu” je skutečné umění. Terapie – Kůže má mnoho citlivých receptorů. Reaguje na bolest, chlad, teplo, dotek, vibrace, tlak, elektromagnetická pole planet a souhvězdí. Proto je tak obrovská informativní schopnost pokožky, stejně jako její role při předávání těchto informací. Na druhé straně informace z vnitřních systémů těla jsou přenášeny přesně do oblastí stanovených pro tyto systémy na kůži. To vše vytváří obrovské možnosti pro diagnostiku a léčbu pomocí kůže. Můžeme vám pomoci nejen protáhnout šlachy, ale také propracovat klouby, ulehčit od bolesti při artritidě a zbavit se starých chronických zranění, naučit se shromažďovat energii těla k léčení nebo jen k dobrému vlastnímu pocitu.


Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči


Co si vzít sebou na kurz

Na kurz si vezměte  sportovní oblečení a vhodnou obuv jak ven do přírody, tak do sálu, popř. plavky. Karimatky jsou k dispozici k zapůjčení. K některým cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, prosíme, abyste si ji dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo ji máte z minulých kurzů, vezměte si ji sebou. K novým cvičením budeme potřebovat  nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Cena od Vietnamců 52,- – 72,- Kč, zbytek prodejců od 72,- Kč – 90,-Kč.

Ubytování: je ve dvoulůžkových pokojích (WC, sprcha, umyvadlo, ručníky)

Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře

Cena kurzu: je kalkulována včetně hotelového ubytování a stravování (kurzovné + ubytování + polopenze)


domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik