odkaz na mapy.cz ukaze centrum kruh Centrum Kruh
Budovatelů 638
Uničov 783 91

tel.-fax.: 585 051 169
mobil: 608 358 658
email: hrdlicka@centrumkruh.cz

Zde jseu uvedeny v ktrátkosti základní informace o našich lektorech

Lektor Velišek Anna - Velíšková, Německo

Dornova metoda a Breussova masáž, kineziotejp. Kontakt přes: www.heilpraktikerin-anna-velisek.de , www.dorn-forum.cz , www.annaviva.de

Anna Velisek – Velíšková, Heilpraktikerin

Od roku 1979 žije s rodinou v Německu (Norimberk), kde v současné době vlastní “Naturheilpraxis a Seminarzentrum” a zde jako Heilpraktikerin praktikuje Dornovu terapii.  Jelikož se jako sportovkyně (triatlon), při stálém styku se sportovci setkávala s problémy pohybového a svalového aparátu, začala hledat účinnou terapii, která by dokázala rychle pomoci od zdravotních problémů. Na její hledání ji dala odpověď Dornova metoda a Breussova masáž.

Díky její iniciativě a s její odbornou pomocí byly přeloženy do češtiny dvě knihy Dornova metoda – Jemná cesta ke středu (autor Gamal Raslan) a Léčení Dornovou metodou (autoři Dieter Dorn, Gerda Flemming). Obě knihy vyšly v nakladatelství Poznání.  Kromě Dornovy metody praktikuje další manuální techniky - akupunkturu, reflexní terapii, Meridiánové masáže APM, korejský Su Jok. Její práce s pacientem není podle daných receptur, ale je individuelní a řídí se podle potřeb a problémů jednotlivce. Úzce spolupracuje s lékaři. Jak v Německu tak v České republice vede odborné kurzy a semináře Dornovy metody. Organizuje a vede workshopy pro firmy a organizace. V Německu spolupracuje s týmem pro studii účinnosti Dornovy metody jak pro dospele, tak deti.

Krédo Aničky Velíškové se dá shrnout do dvou vět -“Dornova metoda je jednoduchá a účinná, přístupná každému a není omezena na podmínky kde se provádí. Učí lidi zodpovědnosti za svoje tělo, jako za schránku pro svoji duši”.

domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik