odkaz na mapy.cz ukaze centrum kruh Centrum Kruh
Budovatelů 638
Uničov 783 91

tel.-fax.: 585 051 169
mobil: 608 358 658
email: hrdlicka@centrumkruh.cz

Zde jseu uvedeny v ktrátkosti základní informace o našich lektorech

Lektor Sedláček Petr Ing.

Rodinné konstelace

Ing.Petr Sedláček

V oblasti komunikace se pohybuje od roku 1994. Působil jako jeden z prvních porotců a členů řídícího výboru programu Debatní liga (program pro středoškolské studenty, podporovaný Open Society Fund). Od roku 1997 působí v oblasti Public Relations jak v komerčním, tak v neziskovém sektoru. Sedm let působil jako tiskový mluvčí a PR manager koncernu Siemens (v ČR přes 12.500 zaměstnanců, obrat ca. 60 miliard Kč). Měl na starosti koordinaci aktivit koncernu Siemens v oblasti Public Relations v 19 zemích střední a východní Evropy, Turecka a Izraele.

Petr Sedláček pravidelně přednáší jak na seminářích pro vysokoškolské studenty (Vysoká škola ekonomická, University of New York, Prague), tak pro odborníky z praxe (např. na seminářích pro vydavatelství Economia, Top Vision nebo Institute for International Research). Do roku 2009 působil jako externí pedagog VŠE. V současné době působí ve společnosti Maitrea.

Kromě klasických seminářů v oblasti Public Relations a Media Relations vede Sedláček semináře zaměřené na komunikaci, umění prezentace a rétoriku. Spojuje zde svět byznysu se světem alternativních terapeutických postupů – je totiž mimo jiné úspěšným terapeutem se stovkami klientů po celé ČR. Zkušenosti jak ze světa vrcholného byznysu, tak ze světa alternativních filozofických směrů (kterým se Sedláček věnuje přes deset let) dávají jeho seminářům málo vídanou mnohovrstevnost.

domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik