odkaz na mapy.cz ukaze centrum kruh Centrum Kruh
Budovatelů 638
Uničov 783 91

tel.-fax.: 585 051 169
mobil: 608 358 658
email: hrdlicka@centrumkruh.cz

Náplň kurzů

KURZY JSOU V SOUČASNÉ DOBĚ ZRUŠENY

KURZY JSOU V SOUČASNÉ DOBĚ ZRUŠENY

FILOZOFIE KURZŮ a VÝUKY

Filozofie celkového uspořádání kursů spočívá v internátní formě výuky. Zajišťujeme výuku i ubytování pod jednou střechou, s bohatou nabídkou dalších služeb a technického servisu (kopírování skript, prodej odborné literatury, využití tělocvičny, sauny, krytého bazénu a wellness centra, případné ubytování rodinných příslušníků).

MÍSTO KONÁNÍ KURZŮ

Všechny kurzy probíhají v krásném prostředí Jeseníků, v Koutech nad Desnou (okres Šumperk) v horském hotelu Dlouhé Stráně, který se již stal pro stovky klientů známým výukovým střediskem (od roku 1993). Pochopení a vstřícnost vedení hotelu i personálu pro tuto činnost, přednáškové místnosti s variabilním využitím prostoru, vytváří velmi dobré zázemí pro všechny druhy výuky. Kvalitní ubytování (dvou a třílůžkové pokoje se sociálním zařízením) ocení hlavně frekventanti dlouhodobých kurzů. Atraktivní je také blízkost lázní Velké Losiny se zámkem a nejstarší papírnou na ruční papír a dále přečerpací vodní elektrárna Dlouhé Stráně s dolní a horní vodní nádrží.  Je otevřen nový krytý vyhřívaný bazén, vířivka a sauna. Máte možnost  navštívit také bowlingové dráhy.

CENY KURZŮ

Ceny kurzů jsou kalkulovány včetně celopenze, nebo polopenze a hotelového ubytování. Stravování může být bezmasé a masové. Úhradu kurzu je možno provést zálohově, fakturou či bankovním převodem.V případě Vaší neúčasti vracíme kurzovné po odečtení manipulačního poplatku 200,-Kč.

LETNÍ ČINOST - kurzy a soustředění

Pro využití prázdninových měsíců jsou organizovány týdenní kurzy , jejihž nabídka Vám je k dispozici.

domů  |  náplň kurzů  |  lektoři  |  technické informace  |  fotogalerie  |  odkazy a partneři  |  kontakt

Centrum KRUH Uničov - Alternativní medicína - Masérské kurzy - Zájmové kurzy - Semináře esoteriky a masérských technik